HAKKIMIZDA

Ülkemizin güzellik sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında Optima Teknoloji özellikle prestijli cihazların ve projelerin yapımcısı olarak haklı bir üne ve ayrı bir yere sahiptir.
Bu ayrıcalıklı konum, ülkemizin önde gelen birçok kuruluş, ihtiyaç duydukları güzellik ekipmanları için özellikle Optima Teknoloji’ yi seçmiş olmaları sürecinde ve bu süreç neticesinde kazanılmıştır.
Optima Teknoloji zor ve karmaşık projelerin öngörülen teslim tarihinden önce eksiksiz olarak bitirilmesi konusunda uzman ve tecrübeli bir proje yönetim kadrosuna sahiptir.
Yapımı Optima Teknoloji tarafından taahhüt edilen tüm cihazlar ve projeler uzman kadro tarafından analiz edilmekte ve en verimli yapım metodu tespit edilmektedir. Tasarım ve uygulama ekiplerinin aynı merkezden koordine edilmesi ise taahhüt edilen cihazların ve projelerin uygulama safhasında ortaya çıkan problemlerin mümkün olan en kısa zamanda çözülmesini sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Şirketimizin maddi ve manevi varlıklarını sağlıklı bir şekilde büyüterek devam ettirmek, Sektörde sağlıklı büyümek, Şirketimizi, sektöründeki diğer kuruluşların örnek alacağı firma konumuna getirmek, Kalite bilincini yaymak , böylece ülke ekonomisine katkıda bulunmak, Müşterilerimizin ilk ve tek tercihi olmak için lazer teknolojileri ve servislerinde en mükemmel standardı uygulamak, Optimum çözümler ile kaliteli ve zamanında projelerimizi tamamlayıp, müşterilerimizin yatırımlarını en efektif şekilde kullanmak,

MİSYONUMUZ

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.
Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak.
Sektörümüzde , ürün ve hizmette farklılaşmak.
Çevreye saygılı , sağlık ve emniyeti ön planda tutan, çalışanları ve içinde bulunduğu toplumla sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer yaratacak şekilde çalışmak
Mevcut ve yeni , hizmet ve ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.

EKİMİBİMİZ

Optima Lazer olarak her daim gelişime açık , Esenler Teknoloji atölyemizde; Gözlemci, Yenilikçi, Araştırmacı, Rehber ve Tecrübeli bir kadroyla "lazer ve inovasyon" teknolojileri ile ilgileniyoruz. 2013 yılından bu yana Türkiye’deki kullanıcılarına hizmet veren Optima Lazer, sizlerden aldığı güçle gelişmeye devam edecektir. Bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

ŞİRKET PROFİLİ

     Optima Lazer, Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi biçimde belirleyerek, buna uygun kalitede  hizmet vermek. Teknik destek ve hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini sağlamak. Tedarikçilerimizle karşılıklı iş birliği ve güven içinde verimliliğimizi artırmak. Ekip ruhu anlayışını şirket kültürümüzün temeli olarak görmek.
     Kaliteyi şirketimiz için ulaşılan ve korunan bir düzey değil yenilenen, geliştirilen bir hedef olarak görmek. Kaliteyi şirket geleceğinin güvencesi olarak görmek ve firmanın en değerli kaynağını insan olarak kabul etmek.