Optima Carbon (ND - Yag) ile aradığınız güçlü performans deneyimine sahip olun.

Güçlü performans, göz alıcı tasarım

Carbon Peeling

Optima Carbon leke tedavisi, gözenek küçültme, cilt sıkılaştıma ve benzeri yenileyici işlemlerde kullanılabilen bir üründür.

Dövme Silme

Dövme silmede kullanılan lazer ışını derinin epidermis tabakasını geçerek, dermis ve derialtı dokudaki dövme rengini veren bileşikler tarafından emilir ve bu maddelerin parçalanıp bağışıklık sistemi tarafından ortadan kaldırılması sağlanır.

2 Yıl Garanti

Optima Lazer, cihazınızı teslim aldıktan itibaren 2 yıllık garanti sürenizi başlatıyor ve herhangi bir arızaya karşın ekiplerimiz sizlere ivedi bir şekilde çözüm sunacaktır.

Hızlı Servis

Optima Lazer teknik servis ekibi, 0850 346 84 45 numaralı telefon ile iletmiş olduğunuz servis taleplerinizden itibaren ivedi bir şekilde sizlere yardımcı oluyor.

Optima Carbon Ünitesi

Optima Teknoloji, Q Switch ND-Yag teknolojisinde de en verimli sonuçları alacak teknolojilere yatırım yapmaya devam ediyor. Optima Carbon dövme silme teknolojisinde en kaliteli sonuçların elde edilmesi imkanını sizlere sunuyor. Hem de bu işlemleri renk ayırt etmeksizin gerçekleştiriyor.

İşlem nasıl gerçekleşiyor?

Ürettiği lazer enerjisi ile deriye renk veren pigmentler tarafından emiliyor. Emilen bu pigmentler deformasyona uğruyor ve rahatlıkla dağılıyorlar. Pigmentin ufak parçaları doğal yollar ile vücuttan atılıyor. Bu şekilde derinin üzerinde yer alan istenmeyen renkli kısım yok oluyor. Bu işlemler belirli seanslar sonucunda gerçekleşiyor. Bu seanslar tedavi aralıkları cildin renginden tedavi uygulanan bölgeye kadar birçok parametreye göre farklılık göstermektedir.