Tek Cihaz 2 Başlık

Daha Güçlü ve Daha Etkin

Çift Başlık

Optima Lazer'in 2018 yılında piyasaya sürmüş olduğu bu teknoloji ile hem Dövme Silme (Carbon Peeling) hem de Lazer Epilasyon, aynı cihazda toplandı.

Buz Başlık (IPL) - Dövme Silme

Optima Duo, IPL - OPT SHR ütüleme buzlanan başlık özelliğine sahip lazer epilasyon cihazı ile Dövme Silme (Carbon Peeling) başlıkları tek bir cihazda toplanmıştır.

2 Yıl Garanti

Optima Lazer, cihazınızı teslim aldıktan itibaren 2 yıllık garanti sürenizi başlatıyor ve herhangi bir arızaya karşın ekiplerimiz sizlere ivedi bir şekilde çözüm sunacaktır.

Hızlı Servis

Optima Lazer teknik servis ekibi, 0850 346 84 45 numaralı telefon ile iletmiş olduğunuz servis taleplerinizden itibaren ivedi bir şekilde sizlere yardımcı oluyor.

Optima Duo Ünitesi

Optima Duo ünitesi, 2018 yılında piyasaya Optima Lazer tarafından sürülmüştür. 3 milyon atış garantisi ile müşterilerine kaliteli bir epilasyon deneyimi sunmaktadır. Cihazımız Ütüleme Lazer ve Dövme Silme (Carbon Peeling) cihazlarının tek bir cihazda toplanmasından olusup, IPL kısmı buz Başlıktır. Tüm cihazlarımızda kullandığımız gibi Optima Duo ünitesinde de IPL kısmında tamamen organik Safir Kristal kullanıyoruz.
Ayrıca bu ürünle jelsiz ve jiletsiz şekilde bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

İlk intiba her zaman önemlidir. Kendinizi, bir müşteri olarak değerlendirin. Kötü görüntüye sahip ve atışlarda ki sonuçsuzluklar sizi rahatsız edecektir. Doğru cihazı ve doğru sonuçları sizlere sunuyoruz.